Blog

Uudis

Laager18 vol6 on läbi!

Laager 18 vol 6 on läbi!

Iga laagriaasta on olnud omamoodi eriline. Nii ka see. Vol 6 oli nagu sugulaste kokkutulek või nö suvi vanaema juures. Nii omad inimesed ja kodutunne. Nii paju omasid nalju, tegusid ja jutuajamisi, mis jäävad vaid meie laagriperesse. Aga ka omajagu asju, mida teistega jagada. Näiteks teadmised, et betooni tekivad praod alati 45 kraadise nurga all ja alkoholis on rohkem kaloreid kui süsivesikutes.
Sel aastal tegime palju asju esimest korda. Meil oli esimest korda käsitöö töötuba, käisime looduses matkamas, mängisime õlletennist, tegutsesime peredes, valisime laagri Missi ja Mistri ja võitlesime/väitlesime katuserahade nimel.
Aitäh, armsatele laagrilised, kes te ikka olite meiega! Aitäh, kasvatajad ja perepead! Aitäh, kõik kauged sugulased, kes läbi astusid!

Aitäh, meie toetajad. Suured tänud Kommipomm, Club Venus, EstFarm, Vincent Holding OÜ, Tilda Tatoo, Triin Erg Foto, Erik Jõusaar, Tumedad Tunnid, Susie ja Argo-Argo Horm.

Uudis

Tumedad Tunnid

Viies aasta järjest kuulevad laagrilised ühel õhtul (kui udu laskub ja vaimud ärkavad 👻) õdusa lõkketule ääres õudus- ja ulmejutupodcast Tumedad Tunnid Podcast live esitust. Tule kuula, mida õudset Priit selleks korraks ette on valmistanud.

Uudis

Tilda Tatoo

Super heameel on teatada, et ka sellel aastal on laagri kõige tublimatele kingitus https://www.facebook.com/tildatattuu/ poolt🥳🎈

Tildat ja tema loomingut inspireerivad enim sügavamõttelised tähendused, mis seostatakse klientide mõtete ning ideedega. Tema kunstis kajastub palju loodust, astroloogiat, maagiat ning müstilisust.

Uudis

Oodatud ka reedel, kassi, koeraga ja armukesega!

‼️Kõik laagrilised, kes saavad tulla alles reedel on samuti väga oodatud!🎈 Sutsust jääd ilma, aga enamus laagrist ikka ees. Registreerimise lehel kirjas ka hinnad neile, kes tulevad reedel. Samuti ei pea muretsema selle pärast kuhu oma lemmik jätta. Laagris on kohad olemas, nii koerale, kassile, vennanaisele kui ka armukesele. Kõik on oodatud🍓🎉😺🐶
Uudis

Laager18 statistika nurk 4

📌LAAGER18 STATISTIKA NURK 4
Laagris superolulised on otseloomulikult meie kasvatajad ja abilised!
💪Kõik viis aastat on laagrilisi kasvatanud Erik ja Airike.
👏Korra puhanud ehk 4 aastat kõva korda ja kasvatustööd teinud on Ott.
👏Kiire tõusu karjääriredelil tegi Aiky, kes esimene aasta osales laagris laagrilapsena ja siis vihtus 3 aastat tublit kasvatajatööd, kuid hetkel lapsehoolduspuhkusel olles aitab meid ikka.
🤘Ühe korra on kätt proovinud fantastilised Martin ja Andreas.
👊Kolmel aastal oli meil abijõuks armas Kati ja kõik 5 aastat on osalenud laagris sitke Priit, kes alates teisest aastast kostitab laagrilisi Tumedate Tundide raames õudusjuttudega ja kitrarrimänguga.
👏Laagri esimesel aastal aitasid laagrile aluse panna ja süüa teha ülitubli Helena ja Mõmmi.

Suur kniks ja kraps ja aitäh! 💛

🇬🇧
LAGER18 STATISTICS CORNER 4
Of course super important in the camp are our group leaders and helpers!
💪Erik and Airike have lead the campers for all five years.
👏Ott has rested only one year and has been leading the groups for 4 years,
👏Aiky made a rapid rise on the career ladder, she participated in the camp as a camper on the first year and then did good job as a group leader for 3 years, currently she is still helping us on parental leave.
🤘The fantastic Martin and Andreas have tried their hand once.
👊For three years, we had lovely Kati as a helper, and tenacious Priit has participated in the camp for all 5 years, and since the second year, he has been entertaining the campers with horror stories and guitar playing as part of the Tumedad Tunnid.
👏The ​​very good Helena and Mõmmi helped set up the camp and cook in the first year of the camp.
Big thumbs up and thank you! 💛

Uudis

Laager18 statistika nurk 3

📌LAAGER18 STATISTIKA NURK 3
Laagri kõige tähtsam osa on ikka meie maailma kõige ilusamad laagrilised. 🖤
🏆5 aasta jooksul on igas laagris, kokkutulekul ja sügimöllul osalenud staarlaagriline Raivo!
👏4 laagrit ja lugematu arv ühisüritusi on selja taga kolmel vapral - Meelikesel, Reimol ja Katrinil!
👏3 korda on laagrist osa võtnud imelised Hannes, Hanna, Hele, Kaja, Silvester ja Rõõt!
👏Osalejate nimesid, kes on 2 korda laagrit väisanud, ei jaksa me kokku lugeda, aga te olete ka tublid!

Uudis

LAAGER 18 STATISTIKA NURK 2

🐮 Aastate jooksul on meie laagris osalenud ka omajagu ägedaid loomi. Laagrile oma panuse on andnud 3 koera, 4 kassi ja lugematul arvul lehmi.
💃 Laagri juurde on kuulunud alati, kas rohkem või vähem vingeid töötubasid. 5 aasta jooksul on meil olnud võimalus end paremaks ja ilusamaks inimeseks harida 9 erinevas töötoas. Mõned töötoad on olnud nii kuumad, et oleme neist õnneks saanud osa mitmel aastal. Näiteks massaaži töötuba on meil olnud 3 aastal ja enesekaitse ning investeerimine 2 aastal. Lisaks on kehad muusika saatel saanud liikuma salsa, bachata ja Aafrika tantsude rütmidel. Omajagu ilusti käivad kokku ka tervisliku toitumise, käsitöö õlle ja slackline töötuba. Mis alastel töötubadel Sa sooviks veel laagris oma levelit tõsta?
Uudis

Kommipomm

Kommipomm teeb laagri magusaks!😋🍬
Ükski laager ei oleks täiuslik ilma kommi täis suuta. Hea meel on teada anda, et juba viiendat aastat teeb meie laagriliste suud magusaks Kommipomm. Yeaaaah!🍭🍬
Uudis

Laager18 statistikanurk 1

📌LAAGER 18 STATISTIKANURK
5 aasta jooksul on meie laagris käinud nii palju ilusaid ja veel ilusamaid inimesi. 🧑‍🌾🧑‍⚕️👮‍♀️🧜‍♀️
☀️Kõige rohkem kogenud laagriline on näinud oma elus 57 suve, kõige noorem 18.
☀️Läbi aastate on keskmine ilus laagriline 35 aastane kesksooline. Laagris nimelt on osalenud kokku aastate jooksul täpselt võrdne arv nii mehi kui naisi.
☀️Koos oma küljeluuga on laagris koos käinud 13 ilusat paari. Mõni ilus kooseksiteerimise vorm on tekkinud ka laagris.
☀️Laagris on olnud vaieldamatult kõige rohkem Erikuid. Lisaks skoorivad statistika ees osas kahel korral Birgit, Sergei ja Hannes.
☀️Kõige rohkem osalejaid on tulnud laagrisse Tallinnast. Kõige kaugemalt on tuldud laagrisse Soomest Porist ja Lätist Riiast. Ilusaid inimesi on lisaks tulnud ka Helsingist, Tartust, Raplast, Kohilast, Pärnust, Vanamõisast, Järvakandist, Alaverest, Viljandist, Hyvinkääst, Laagrist, Simunast, Viimsist, Kolga-Jaanist, Voorelt, Rummust, Jõgevalt, Keilast, Raelt, Allikult, Ottepäält.

📷Triin Erg foto

🇬🇧For 5 years, so many beautiful and even more beautiful people have been to our camp.
☀️The most experienced camper has seen 57 summers in his/her life, the youngest 18.
☀️Over the years, the average beautiful camper is a 35 -year -old mid -sex. The number of men and women who have participated in the camp over the years is equal!
☀️Along with its side bone, there have been 13 beautiful couples with the campers. Some of the beautiful forms of coexisting have also been created in the camp.
☀️The camp has undoubtedly had the most Eriks. In addition, Birgit, Sergei and Hannes score twice in front of the statistics
☀️Most participants have come to the camp from Tallinn. Far from the Finnish Pori and Latvia from Riga have come to the camp. Beautiful people have also come from Helsinki, Tartu, Rapla, Kohila, Pärnu, Vanamõisa, Järvakandi, Alavere, Viljandi, Hyvinkää, camp, Simuna, Simuna, Viimsi, Kolga-Jaani, Voore, Rummu, Jõgeva, Jõgeva, Keila, Kaula, Rae, Allik, Ottepää.